Hotel Restaurant Cafe

Sunwood Marino Avrupa'nın En Çok Satan Gazlı/Lpg Dış Mekan Şöminesi

Konuklar, ısıtmalı ve atmosferik bir dış mekanda daha uzun süre konforlu bir şekilde  ağırlanabilir.Özellikle bir Sunwood Marino dış mekan şöminesinin hemen yanında oturduklarında. Çünkü bu mobil şöminenin  ağırlama sektöründe kullanılmak üzere tasarlandı.

Sunwood Marino Avrupa ve Ortadoğu coğrafyasında toplam 35 ülkede yetkili distribütörler ve alt bayiler ağıyla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.
Bu bağlamda Marino yaygın satış ağı ve memnun müşteri kitlesi sayesinde Avrupa’da kendi sınıfında en çok satan dış mekan şöminesidir.
Bilhassa HoReCA (hotel,restaurant,cafe) sektörü tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Mekanınıza Uygun Renk Seçenekleri ve Özel Sipariş Logo Çalışması

Elegant * Modern

Marino modelimizde en çok satan renk siyah olmasına rağmen antrasit gri,beyaz ve cor-ten rengini de sipariş verebilirsiniz. Cafe,restoran,otel gibi ticari işletmelerin özel siparişleri için Marino dış mekan şömine modelimiz kendi markalarını taşıyan logolu (metal gövde üzerine lazer dekupasyon veya metal plaka) ve istenilen RAL renginde de üretilebilir.
Hem Ticari Hem de Bireysel Kullanıma Uygun..
Kaliteli, şık ve portatif dış mekan şöminesi Marino geniş bir coğrafyada bir çok otel,restoran ve cafe açık alanlarında görebilirsiniz. Bunun yanında her türlü mekanda bahçeler,avlular,teraslar,balkonlar,havuz alanları,yarı kapalı verandalar ürünün kullanımına uygundur. Ayrıca yatlardaki dış mekan oturma grupları için de tercih edilmektedir ve kesinlikle güvenlidir.

Isı verimi ve seyir zevki bir arada…

Portatif ve kullanım kolaylığı

Mobil olması sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla konumlandırabilirsiniz.

Açık alanlarınızda güçlü bir ısıtıcı ve etkileyici bir ambiyansı bir arada mı istiyorsunuz? Problem değil..! Her yönden seyir zevki sunan ve ısı yayan 4 tarafı camlı tasarımı ve her yöne dönebilen 2’si sabitlenebilir özellikte adet 4 tekerleği sayesinde Marino istediğiniz zaman istediğiniz yerde olur ve kalır.


Piyasadaki dış mekan ısıtıcıların bir çoğu estetikten yoksun benzer tasarımlarda infrared ve radyant tipi elektrikli ve gazlı (doğalgaz/lpg) sadece ısı yayma üzerine kurulu modellerden oluşmaktadır.

Isı veriminin yanı sıra ambiyansa maksimum katkı sunmak için tasarlanmış Marino dış mekan şöminesi otel,restoran,cafe gibi işletmelerin misafirlerinin konforu ve memnuniyeti önceliğiyle tasarım olarak alevlerin seyir zevkini ve ısı yayımını masa seviyesinde başlatır. Bu özelliğiyle açığa çıkan ısıdan maksimum fayda sağlanır ve enerji (ısı) kaybı minimum seviyeye düşer.

Verimlilik

Alev Yükseklik ve Isıl Güç Ayarı

1 Adet LPG Tüple 1 Hafta Kullanım

Marino gazlı dış mekan şöminesi ortalama 5 kw/saat ısıl güç sağlarken 290 gr/saat lpg gaz sarfiyatlıyla tam dolu bir tüple ortalama 1 hafta süreyle (günde 5-6 saat çalıştırarak) tüp değiştirmenize gerek kalmadan mekanınıza katkı sağlar. Marino’nun gövdesi piyasadaki 12 kg’lık LPG ev tipi uzun tüpü alacak ebatlardaki kabini içinde barındırır.


Ürün üzerindeki butonu çevirerek ateşin yüksekliğini ve buna bağlı olarak yaydığı ısı gücünü havanın durumuna göre ayarlayabilirsiniz.

 

©2018 by sunwoodturkey.com

Türkiye Yetkili Distribütörü ''Decofire''

0212 3471655 Arkan cad.4.Levent/İstanbul

  • Black YouTube Icon
  • Black Instagram Icon