Hakkımızda

Designed and Made in Holland

 

  • Sunwood Marino modeli  “Sunderman Openhaarden” adıyla 40 yılı aşkın süredir gazlı şömine üretimi deneyimine sahip bir aile şirketi tarafından Hollanda’daki kendi fabrikasında en katı kalite ve güvenlik kriterlerine göre üretilmektedir.

  • İkinci kuşak,2009 yılında Sunwood markasıyla bir dış mekan şöminesi üretmek için çalışmalara başlamış ve bu doğrultuda tasarım,ürün geliştirme,sertifikasyon,tesciller ve satış ağı oluşturularak 2014 yılında sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

  • Sunwood Marino modeli 2012 yılında Kiwa laboratuarı tarafından yapılan testler sonucu CE sertifikası almıştır.

Türkiye Yetkili Distribütörü

DECOFIRE''fashion for fire''

  • “Decofire” 2003 yılında butik dekorasyon ürünleri pazarında iyi bir konum hedeflemek amacıyla Avrupa'nın en saygın ve prestijli markaları ile işbirliğine gidip Türkiye ve Ortadoğu pazarına girmiştir.


  • Şömine ve Isıtma sektöründeki tecrübesi ayrıca hizmet anlayışı ile "Decofire" tasarım şömine ve dekoratif radyatör sistemlerinde faaliyet gösteren lider markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Decofire Şömine ve radyatör modelleri çağdaş tasarım tarihinde orijinal,estetik ve özgün bir çizgiye sahip olup kısa süreli moda anlayışından ve hızlı trendlerden uzaktır.

  • Tasarımda, mühendislikte, teknik serviste ve hepsinden önce üretimde kalite anlayışı temel felsefe olarak benimsenmiş ve bunun doğal sonucunda bir çok gazlı şömine ve odunlu şömine modeli tasarım ödüllerine layık görülmüş ve dünyanın en görkemli mekanlarında kendine yer bulmuştur.Döküm radyatör ve ayrıca bacasız şömine konusunda ise yine benzersiz bir koleksiyona sahip olan ürün gamı için; Decofire,sektörüne yepyeni boyutlar kazandıran dünya markalarını Türkiye'ye getirmeye devam edecek.

  • Şömine konusunda eğitimlerini, distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz markalardan almış olan satış ve montaj mühendislerinden oluşan ekip Türkiye'deki dünya ölçekli firmalarda görev yapmış tecrübeli personelden oluşmaktadır.

  • Decofire,mevcut koleksiyonların yanı sıra kişiye özel şömine tasarımları,projelendirmeleri ve uygulamaları yaparak mimariye özgün bir çizgi kazandırır.

  • Beklentileri klasik anlayıştan mühendislik anlayışına sokmak isteyen Decofire,kalitesini CE,DIN Plus,HR Plus,Flamme Verte Uluslar arası belgeleriyle ispatlamıştır.

  • 2007 yılında doğalgaz ve lpg yakıtları ile uyumlu çalışabilen şömine haznelerinin ithalatını gerçekleştiren Decofire ,İgdaş ve diğer gaz dağıtım kuruluşlarınca onay sürecini tamamlamıştır.Türkiye'nin seçkin mimarları ile ortaklaşa yürüttüğü referanslarına butik oteller, konaklar, villa projeleri ve daha bir çok münferit konut projesi dahildir.

bvbn.jpg
Sunwood_maatt_tekniskdokumentation_edite